Truallin 27 ari

Shitet nga: arsim 03 Jan 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Adresa: prishtine
Komuna: Prishtinë
shes truallin 27 ari trualli ndahet ne troje trualli gjindet ne vranjevc trualli ka dokumentat ne rregull dhe mund te shihet per informata tjera lajmrohuni ne numrin e telefonit te shenuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim