Truallin 5 ari ne veternik afer fshatit nderkomb..

Shitet nga: Zenuni 13 Pri 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes truallin me hapsir 5 ari

Trualli posedon dokumentacion te rregullt dhe eshte i urbanizuar me leje ndertimi dhe me infrasturktur rruge, uje, rryme, kanalizim etj, trualli gjendet ne veternik afer fashatit nderkombatar dhe handikosit eshte 100 metra prej rruges kryesore qe te dergon te pallati i drejtsise dhe te gorenja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim