Truallin ne veternik afer hotel Madridit

Shitet nga: falko 10 Mar 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 80 ari toke me dokumentacion te rregull.qe 60 vite eshte pron ejona.gjindet afer rruges kryesore dhe ka rrug te asfaltume ne tri aneanet.ka ujsjellsin rymen dhe lidhjen telefonike.qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim