Truallin prej 3 ari lagjja Logreta

Shitet nga: artan 05 Shk 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes truallin me siperfaqe prej 3 ari ne lagjen Logreta , lagje e re afer lagjes marigona , me infrastruktur te nevojshme vend ideal dhe dokumentacioni ne rregull. Qmimi per 1 ari 12000 euro me gjithe investimin, qmimi diskutohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim