Truallin prej 3 ari lagjja Logreta

Shitet nga: artan 07 Shk 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes truallin me siperfaqe prej 3 ari ne lagjen Logreta (afer lagjes Marigona) lagje e re , vend ideal me infrastruktur te nevojshme dhe dokumentacioni ne rregull. Qmimi per ari 12000 ( mund te negociohet).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim