Truallin prej 3 ari lagjja Logreta

Shitet nga: artan 11 Shk 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes truallin me siperfaqe prej 3 ari ne lagjen Logreta ( lagje e re afer lagjes Marigona) e gatshme per banim me infrastruktur te nevojshme, vend ideal dhe dokumentacioni ne rregull ( perkthimi menjeher).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim