Truallin prej 3 ari lagjja Logreta

Shitet nga: artan 12 Mar 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes truallin me siperfaqe prej 3 ari ne lagjen Logreta , vend ideal me infrastruktur te nevojshme dhe dokumentacioni ne rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim