Truallin prej 3 ari lagjja Logreta

Shitet nga: artan 09 Pri 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes truallin me siperfaqe prej 3 ari ne lagjen Logreta (lagje e parcelizuar , me infrastruktur te nevojshme dhe e gatshme per banim) dokumentacioni ne rregull vend ideal . Trualli gjendet afer lagjes marigona. Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim