Trulla ne Kalabri -Emshir

Shitet nga: Florian 30 Jan 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Kalabri Emshir
Sipërfaqe: 5 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli ne emshir me siparfaqe 5 ari vetem kan mbetur pjesa tjeter eshte shitur , posedojm dokumentacion komplet list poseduese dhe kopje plani trualli posedon infrastrukturen komplet , rrug , uje , rrym dhe kanalizim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim