URGJENTISHT SHITET 1.40 hektar

Shitet nga: Toka 05 Pri 01:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

790 EUR

Adresa: 1.40 hektar shitet urgjentisht
Sipërfaqe: 14000 m2
Komuna: Prishtinë
Shes 1.40 hektar tok afer residences marigona ne lepij.toka asht ne emer timin dhe perkthehet menjeher me flet poseduese.toka asht me rrug katastrale.dhe asht shum e pershtatshme per aktivitete bujqsore,pershembull MJEDRA dhe shum tjera.pranojm edhe banes,qmimi per ari 790 eur..per gjdo informat lajmronu ne 045 853 887
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim