Urgjent Shes 5 ari truall ne Emshir shumë lirë

Shitet nga: BURIM 04 Nën 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 5 ari truall me infrastruktur te kompletuar dhe dokumentacion te rregullt, i cili ka dalje buze shtratit te lumit mbi te cilin do behet rruga pergjat gjithe shtratit te lumit dhe gjithashtu edhe nje distance shume te afert me rrugen e Kombit Autostraden " Ibrahim Rugova"

lokacion ideal per banim, periferi shume e mire.

Cmimi tejet i arsyeshem per detaje mund te me kontaktoni ne çdo kohe

viber: +38649231894
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim