Urgjent Shitet Trualli

Shitet nga: Besnik 16 Pri 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Adresa: Lagjja Kalabria/Emshir Rr.Selam Musai
Sipërfaqe: 406 m2
Komuna: Prishtinë
Trualli gjendet ne Lagjen Kalabria (Emshir) saktesisht afer rruges se re te stacionit te autobuseve ne Prishtine.
Qmimi eshte 30.000/ari mirpo ne munges keshi marr dhe ndonje vetur, ne vler deri 15.000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim