Urgjent shes troje prej 3/4/8 ari

Shitet nga: TROJE 19 Maj 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR   7 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes troje prej 3 / 4 / 8 ari ,
dimenzione shum te mira ,
Lokacioni ; afer lagjes Panorama ne Llapnasell - NE MES PRISHTINES DHE HAJVALISE ( mrapa Koha Ditore diku 500 metra vi ajrore ) trojet gjinden ne nje pozit shum te mire per ndertim shtepive posedojn Rrugën 6 metra të gjere me kadaster posedon infrastrukturen ...

kontakti tel ose Viber 049 233 531

qmimi 6900 euro ari me mareveshje.. qmimet ne megj sillen ka 10 mije euro ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim