Urgjent shiten 20 Ari NDERTIM I LARTE PRISHTINE

Shitet nga: PR RealEstate 04 Shk 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Prishtina e Re
Sipërfaqe: 2000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Urgjent shiten 20 ari per Ndertim te larte . buz asfalltit . ne PRISHTINE diku perball pallatit Te drejtesis ne rrug Kryesore .. formen e mire 48 metra gjersi ne asfallt..

qmimi 26.500 per ari ne megj qmimet jan diku 35% mat shtrejta ... oferta esht shum e mire ja vlen te investosh ..
ju lutem vetem blersat serioz mund te thrasin ..

dokumentacion i regullt dhe i plote perkthimi te Noteri ..

tel + Viber 386 49 277 999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim