Urgjentisht shitet parcella ne Bernice e Ulet 65..

Shitet nga: Nazmi 07 Krr 04:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet parcella ne Bernice te ulet me siperfaqe prej 65.56 ari.Numrat kontaktues


049 611 788 dhe 045 650 645
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim