VOLITSHËM n'Çagllavicë..ME QIRA..depo & pllac

Shitet nga: info: 049/147-170 & 044/156-213 22 Pri 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Lëshoj me qira deponë dhe pllacin në Çagllavicë,respektivisht buzë magjistrales: Prishtinë-Ferizaj(kilometri i 7-të)..Depoja ka sipërfaqe 800m katrorë,ndërsa pllaci ka sipërfaqe 1ha(një hektar)...Është hapësirë shumë atraktive për biznese t'ndryshme,ku njëherit pllaci ka 2 hyrje dhe dalje...Çmimi është shumë i volitshëm për periudha afatgjate...Ju mirëpresim !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim