kerkoj mbi 500 hektae eme teper per blerje

Shitet nga: ganiu 07 Pri 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 000 EUR

Adresa: prsushtin
Sipërfaqe: 50000000 m2
Komuna: Prishtinë
kerkoj mbi 500 hektar emeteper per blerje te interesuatit qe kan mbi ket siper fqe lete lajmrohen ne tel 044766877 ganiu qmimin sipas marveshtjes toka mund jn mbi 70 perqind epunushme dhe pjesa tjeter kullos
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim