kerkoj te blej 5 deri ne 10 ari ne graqanic ose ll

Shitet nga: BABUQI 06 Nën 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
kerkoj 5 deri ne 10 ari ven ne llapllasell ose graqanic preoq vendi duhet me qen per troje dhe me rrug ne katastar kuptohet me flet poseduese presum ndonje ofert serioze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim