lagja qendresa

Shitet nga: kamber 05 Gsh 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
Shes 6 ari ne lagjen qendresa afer bau marketit marr dhe nje makin me vler 5 mije euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim