ne sofali shitet trualli

Shitet nga: Luli 01 Dhj 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: sofali
Sipërfaqe: 652 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
shes truallin ne lagjen sofali me sip.6.52 ari.Trualli gjendet rruges se germise ne anen e djatht te ruges kryesore 30 metra distanc nga rruga,ka pozit te pjerret qka e bene vend shume ideal per ndertim,pozite kjo qe e pamundeson kufizimin e pamjes se hapsires nga ngastrat kufizuese te parceles.Sipas planit urbanistik aktual lejohet ndertmi per objekte hoteliere,rekreative sportive,eshte parcel e veqant ne drejtorin e kadastrit.Ajo qka ju intereson blersve me se tepermi d.m.th.cmimi ,e caktojm sipas mundesive te paleve kontraktuese duke marr parasysh tregun, vleren, dhe krahasimin e pergjithshem te zones ne fjale.Shitet nga pronari,pronar i se ciles jam me se 30 vite.Nr. i kontaktit per hollesi te tjera; 044/234-012
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim