shes 3 parcela prej 4ari te Fusha Golfit

Shitet nga: ILIRI 25 Qer 02:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES 3 PARECA PREJ 4 ARI bruto , ME RRUGE 6 METRA . VEND IDEAL DHE I AVANCUAR PER JETES .., NE MEGJ ESHT DUKE U NDERU NJA LAGJE ( MARIGONA 3) DHE ( DONA1 ) PO ASHTU KA EDHE DISA SHTEPI AFER , TROJET JAN NE FORM KATRORE.. POSEDOJ DOKUMENTACION TE REGULLT PERKTHIMI NE MENYRE LIGJORE

QMIMI i volishem 7200 euro ari ..

KONTAKTI tel dhe viber +38649 233 531 ose tel 044 233 531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim