shes 4 ari trull

Shitet nga: shefki 21 Tet 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Adresa: arberia
Sipërfaqe: 4 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
shes 4.50 ari trull ne prishtin ne arberi trulli eshte i rrafshet ka uj 24h rrym 24 h kanalizim rruga eshte e shtrume ne kocka te betonit ka internet ka dukumentacion te rregullt dhe perkthim te menjehershem poashtu trulli ka nje pamje shum te bukur nga gjith qendra e prishtines qmimi 15 mi euro per ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim