shes Troje -pllaca prej 3,4 ari

Shitet nga: privat 22 Krr 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Troje - pllaca prej afer 4 ari afer 8 ari ne Qagllavic diku 500 metra larg lagjes Marigona 1 , perball ish Hotel Madridit 800 metra , Trojet jan te parcelizuara dhe kan formen katrore me dimenzione 18 metra gjersi , dhe 23 gjatsi , gjinden ne nje vend ideal per ndertim , vend shum te mire me prespektive , posedojn rrug kadastrale 6 metra te gjere , posedojn infrastrukturen. Ujin. Kanalizimin. Esht. Eshtruar ne shoder ,

qmimi I volitshem dhe I arsyeshem jemi Dora e pare , ne mexh qmimet sillen ka 10 mi me hekter mund vet ta vertetoni se ka numra telit ne tabela

044 233 531 mirepres oferta serioze .

7300 euro ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim