shes apo ndrroj 5 ari truall

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Bitcoin 21 Maj 14:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

8 000 EUR

Adresa: prishtin
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shites apo ndrroj me ndonje gje qe me konvenon 5 ari truall ne Prishtin Kodra e Trimav.Afer Shkolles Fillore Hilmi Rakovica per ndrrim tjeter qmim
Dokumentacion n rregull perkthimi brenda dites.Ky qmim esht per nje ari
! ! INFO 045-617-783 dhe viber +38345617783
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim