shes ndrim 13 ari ne asfallt Llapnasell

Shitet nga: ideali 21 Shk 06:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Adresa: Llapnasell
Sipërfaqe: 1300 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
shes ose ndrim 13 ari ne Llapnasell afer Qeshmesh .
pozit shum e mire per qdo veprimtari biznesi .
gjersia apo ballina e tokes esht 22 metra ne asfallt .
dokumentacion i regullt dhe i plote me flet poseduse .
qmimi 3900 euro ari , pranoj ndrim vetur ose banes 50 %

tel 049 233 531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim