shes ndrim Toke prej 64 ari buz asfallti

Shitet nga: privat 18 Mar 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 750 EUR

Adresa: Vozhde Karaxhorxhe
Sipërfaqe: 6400 m2
Komuna: Prishtinë
Urgjent shes 64 ari ne Graqanic 600 metra larg ETC ,
ballina esht diku 60 metra ne asfallt , posedon 2 rruge para ne asfallt dhe mrapa ,, vend ideal per qdo lloj veprimtarie ..
qmimi 2750 euro ari pranojm deri 30 % ndrime vetura banes tjerat kesh

tel ose viber ; 049 233 531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim