shes urgj 30 ari qmim I volitshem

Shitet nga: avni 20 Pri 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Adresa: shes 30ari urgjent qmimi I voitshem
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Shes 30 ari ne f.llabjan ne magjistralen pr-gjilan eshte mjaft i pershtatshem per gjdo veprimtari por edhe per ndertim dhe troje qmimI eshte 2500 euro per ari shitet urgjent pres bleres serijoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim