shesum troje ne veterrnik te laxhja e re

Shitet nga: lutfi 16 Shk 01:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: veterrnik laxhja e re
Sipërfaqe: 2300 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
shesum 2 par troje te veterrnik te laxhja e re ne buz te rruges kryesore pr-gl me xhersi 150 metra measfalt te rruges kryesore jan 2 pllace kjo esht prej 23 ari dhe tjetra prej 22 ari ved ideal per banim bisnes te ndryshem me dukumentacjon te rregullt qmimi sipas marveshjes jumirpres bleres serjoz jam vet pronari i tokes jumirpes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim