shiten 8 hektar ne fshatin burimi [izvor]

Shitet nga: ganiu 19 Mar 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Adresa: fshati[ izvor ]burimi
Sipërfaqe: 80000 m2
Komuna: Prishtinë
shiten komplet prona prej 8 hektarve ne komunen enovoberdos qmimi i diskutushum sipas marveshtjes shiten shtepit 2 plus shtalllat dhe tokakomplet te interesuarit lajmronu ne tel 044766877 ganiu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim