shiten 15 hektar ne slivov ka 80cent m2

Shitet nga: ganiu 19 Shk 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Adresa: slivove
Sipërfaqe: 150000 m2
Komuna: Prishtinë
vendi gjendet ne magjistralen gjilan prishtin ne slivov vend ipershtatshumper ndertime fermave dhe per kollosa siper faqe 15 hektar qmimi i volitshum 80 cent m2 ap 80 ero ari te interesuarit lajmronu ne tel 044766877 ganiu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim