shiten 21 ari ne Bernic te Poshtme

Shitet nga: pronari 17 Mar 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Bernic e Poshtme
Sipërfaqe: 2100 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
shiten 21 ari ne Bernic te Poshtme vend ideal per vikendic . posedon malin afer dhe ka nje pamje impozante nga Trualli ..

qmimi . 2200 euro ari pranoj ndrim me banes.
ose veture deri 25 mije euro tjerat kesh .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim