Shiten 4 ari tokë në lagjen Qendresa në Veternik

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ora Patundshmëri Sot 21:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

17 200 EUR

Adresa: Lagja Qendresa Veternik
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet Toka në lagjën Veternik mrapa qendres tregtare Grand Store dhe shumë afër lagjës Qendresa toka është me të gjitha dokumentacionet në rregull.

Cmimi 17200€ Për Ari.
Kodi T30

"ORA Patundshmëri"
☎ +383 45508488 (viber&whatsapp)
☎+383 49 123 102
✉agjensioni.ora@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim