shiten 48 ari ne Matiqan

Shitet nga: private 08 Maj 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet toka prej 48 ari ne Matiqan ne megj me shtepiat uji + rryma + interneti ne megj rruga me kadaster , ambient i qet ajri paster pamje te bukur malin perball vend shum i mire per jetes , mund ta shikoni planin ne komun ku ne nje te ardhme te afert dot ket investime , ku ne plan esht edhe tramvaji e etj shiko fotot dhe mund te orientoheni ku gjindet trolli . qmimi esht 7000 euro ari ne megj qmimet jan me te larta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim