shiten 60 ari toke ne lagjen e llapnaselles 4000

Shitet nga: babuqi 01 Nën 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Adresa: llapnasell
Sipërfaqe: 6000 m2
Për vendbanimin: Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
shiten 60 ari tok ne llapnasell afer ndertesav te te kthyerve dhe afer fushes se gollfit qmimi 4000 euro per ari toka ka rrug ne katastar per ma shum na shkruni flm klm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim