shiten 8-10 ari truall

Shitet nga: aruis 21 Shk 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Adresa: lugmir
Sipërfaqe: 8 m2
Komuna: Prishtinë
shiten 8-10 ari truall ne matiqan afer villa panorames trualli ka mundesi zgjedhje dhe qasje ne dy rrug toka ka infrastruktur komplete dhe dokumentacion te rregull neper truall kalon rruga apo unaza pra nleje per ndertim te lart nuk japin mund te bejm edhe ndrrim me banas ne fushkosov +6000 euro duhet ti shtoni.Pra qmimi per ari eshte 5500 euro presim bleres serioz ka zbritje ne qmim mund te kontaktoni ne numrin VIBER(+37744982874)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim