shitet 10 ari toke afer zones Prishtina e re

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"HOLDING" 05 Pri 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

21 000 EUR

Komuna: Prishtinë
-Shiten 10 aritoke afer zones Prishtina e re ne Hajvali.
-50m vij ajrore nga pallati i drejtesis
-Parcella ka rruge me kadaster.
- Posedon dokumentacion te rregullt dhe perkthimi behet menjehere.
-plani rregullativ per ndertim te nalt
Qmimi eshte 21.000 euro per ari, qmimi i dikutueshem

PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PATUNDESHMERI "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
mobil044595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim