shitet Toka dhe mali

Shitet nga: pronari 02 Gsh 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Tokë dhe malë,në ,fshatin Ballaban komuna e Prishtines ,toka eshte e mbiellur me fidane te mjedrres polka ,me shum se nje hektar,viti i parë,me sistem te ujit pikë-pikë me dy renda . eshte nje biznes mjaft profitabil.posedon,rrug,rrym,dhe uji te mjaftueshem,eshte vend turistik ,vend i pjerret me drejtim veri perendim,me lartesi mbidetare rreth 750m. eshte lagje e banueshme..nje km larg osfaltit dhe liqenit te Batllaves. siperfaqja ka rreth 2.5 - 3/h.nuk ndahet ne parcella.per banim ka nje kontejner te vendosur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim