shitet parcella ne rrugen prishtine ferizaj

Shitet nga: xxxx 21 Dhj 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: shitet parcella ne rrugen prishtine ferizaj
Sipërfaqe: 22000 m2
Komuna: Prishtinë
shitet parcella Ne rrugen prishtine ferizaj te kullat binjake afer hib petrollit parcella eshte mbushur me gurre dhe e shtruar me zhavor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim