shitet toka 17 ari e 20 ose ndahet 5 ari e 20

Shitet nga: bekim 16 Mar 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 17.20 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Toka ne prishtin te mati 1 pozita shum emir per ndertim dhe banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim