shitet toka perferi prishtines

Shitet nga: arsim 08 Gsh 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 10000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Prishtinë
shiten 1 hektar tok ne mes te bernices dhe mazgitit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim