shitet trojet ne prishtin

Shitet nga: ganiu 10 Pri 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Adresa: gjilan perlepnic
Sipërfaqe: 5000 m2
Komuna: Prishtinë
shes dhe blej shtepi banes troje dhe bej ndermjetsime te pa lujtsmiris teinteresuarit mujn te kontaktojn lidhur me blerje dhe shitje neper ter kosoven qper qdo informat apo kerkes thirni ne tel 044766877 ganiu gjith monne sherbim te kerkesav reale dhe blersve dhe shitsve serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim