shitet trolli

Shitet nga: Alush Sejdiu 10 Dhj 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Adresa: Fshati Llapnasellë
Sipërfaqe: 3200 m2
Për vendbanimin: Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet Parcela në Llapnasellë, me sipërfaqe 32,00 ari, e urbanizuar për ndërtim- afarizëm, parcela gjendet përballë fushës së Mini Golf-it.
Telefonat e kontaktit: 038/606-605, 038/606-610 dhe 044/122-235.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim