shitet trualli prej 6.67ari ne Prishtine Aktash

Shitet nga: pronari 04 Shk 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet truealli prej 6 ari 67 metra ( 667 m2 ) ne Prishtine , Aktash afer Opel Rakovica , Restaurant Davidovi - Ambienti , vend shum i mire per banim dhe biznes , ka leje p + 4 kate, / 1660 m 2 ,, dokumentacionin e plote dhe te regullt nuk esht hipotek apo peng . Perkthimi - bartja behet mrena dites . vendi - lagjeja ma e mira ne Prishtine .qmimi 59.000 euro ari

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim