shitet

Shitet nga: bashkim 05 Tet 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes 3 hektare toke dhe 2 hektare mal dokumentacion i rregullt perkthim i menjehershem qmimi i volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim