shitet

Shitet nga: Marcelino 10 Jan 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 000 EUR

Sipërfaqe: 6000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Toka gjinded ne vilu velipoj shkoder ka 6 gabina te deja me guzhin dhe banjo dhe dhoma fjetjet te ndertuara 3 vitet e fund it plus ka dhe 12 gabina fjetjet me banjo te ndertuara disa koh me par toka dhe shtepija Jan me letra dhe tapi she me leje ndertimit presim blersa serjoz Jo per tallje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim