tok dhe mal

Shitet nga: anonim 27 Nën 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 6 hektar tok mal e klases 2 afer liqenit te badofcit me dokument te rregullt qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim