toka afer spitalit amerikan hajvali,ndrim me banes

Shitet nga: ..... 15 Shk 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Hajvali, Ulpiana e Re
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Eshte ne nje pozit shum te mir, forma e rrafshet, rruga e asfaltuar,ndriqim,trotuar,energji elektrike,uj,kanalizim. Vendi esht shum i qet i pershtatshem per shtepi dhe villa. Cmimi per ari varet sipas marrveshjes,Toka ndahet edhe ne parcela. Bejm ndrrim me banes ne prishtin dhe fush kosov.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim