toka ara 7 hektar

Shitet nga: muhamet 23 Jan 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Adresa: afer sllovis
Sipërfaqe: 700 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
shiten 7 hektar rrafsh e bjellt me grur me rrug shtetrore 10 deri 15 metra gjersi pjellore qmimi shum i volitshem krahasim me tjeret perkthehet menjiher qmimi 12 ero per ari ka dhe uj burimor rryma 300 metra merret nji kerr deri 6000 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim