troje

Shitet nga: xhavit mustafa 19 Sht 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 29.25 m2
Komuna: Prishtinë
shese troje ne ngastra nga 4 dhe 5 ari, ne Preoce, afer Marigona rezidence.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim