trolli ne shitje

Shitet nga: bujar 11 Tet 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 999 EUR   15 000 EUR

Sipërfaqe: 420 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet trolli ne matiqan 4.2 ari,Trolli eshte ne nje vend shume te qete dhe te mire per ndertim te shtepise.Ne troll eshte rryma ujesjellesi dhe kanalizimi,si dhe rruga e shtruar me kubeza te betonit.Qmimi per ari eshte
12999 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim